بنامش وبیادش

 

دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد!!

بعد از یک  بی خوابی طولانی، فقط فریاد زدن می چسبد.

دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد!

فقط خودت می دانی چرا زنده ام، که من رسم زندگی کردن نمیدانم!!

/ 5 نظر / 8 بازدید
سنگ پشت

منو یاد یه پست قدیمی انداختی! که یکی از دوستام تو چت هی داااااااد می زد از همین داااد ها! و من گذاشته بودمش تو بلاگم! و البته خودم هم دلم پر داااد بود. کلی زحمت داره آدم جلو خودشو بگیره که نپرسه چرااااااا . خیلـــــــــــــــــــــــــــــــی! آخه زهرااای عزیز یه چیزی بگو!

tassliim

اااااااااااااا!!!!!!!! عمرا اگه اجازه بدم اینجا حرف خصوصی بزنید شما دو تا!! دونقطه دی!!!!! ببینم نکنه قضیه بر میگرده به همون موقعی که موقع خداحافظی بود و گفتی واست دعا کنم؟!!!![سوال] نکنه مسئولیتی قبول کردی؟‌!!! من که کلی خوشحالم از زیر زرنگی بعضیا در رفتم!!! البته ببخشید فضولی کردمااااااااا!!!!!!!!!!!!!!! ولی دوست من! یه وقتا کله خراب بودن و انداختن خودت تو چیزی که فکر می کنی به ضررته آخرش می تونه یه عالمه تجربه های توپ نصیبت کنه! البته امام علی (ع) در نهج البلاغه می گویند : در جاده ای که از گمراهی آن می ترسی، قدم مگذار؛ زیرا خودداری به هنگام سرگردانی و گمراهی، بهتر از سقوط در تباهی هاست... حق همراهتون همیشه! جفتتونو گفتم!

tassliim

هه! خانومه که می گفت احتمالا هستی!!! می گفت فقط گفتی با مامانت می خوای مشورت کنی! هه! پس سر کار رفته تا حدی!! پس قضیه بر می گرده به همون قبول مسئولیت؟!‌موضوع دعا رو می گم!!!

سنگ پشت

امیدوارم تصمیم درست رو گرفته باشی! که اگه این طور باشه! پختگی و تعالی میاره واسه آدم! به خصوص چون سخته!

tassliim

!!!!!!‌ اووووووووووه! آره! من اشتباه گفتم! اونم گفت در مورد مطهری می پرسی از مامانت!!!!! که این طوووووورررررر........ انشاالله تصمیم درستی بگیری!